Kids Club Militari Residence

MrV
Proprietar MR

Kids Club Militari Residence

Mesajde MrV » 08 Iun 2015, 22:33

Poza:
https://www.facebook.com/mresidence.ro/ ... 67/?type=1

Mail trimis la:
duiu@kidsclub.ro
maria@kidsclub.ro
office@kidsclub.ro

Numele meu este Victor J, locuitor in cartierul Militari Residence pe strada Rezervelor 89.

Va contactez in privinta modului in care masinile dvs blocheaza atat trotuarul, dar si trecerea de pietoni.

In poza atasata se vede cum una din masinile dvs blocheaza atat trotuarul dar si trecerea de pietoni.

E posibil sa nu realizati ca acest lucru este deranjant pentru trecatori, dar si ilegal.
Din acest motiv va trimit acest mail, ca sa va rog sa evitati sa parcati masinile pe trotuar sau sa blocati trecerea de pietoni. Exista cel putin doua locuri amenajate in imediata vecinatate a incintei dvs.

Sunt convins ca e doar o scapare si nu e nevoie sa facem plangeri la Politie sau IPJ Ilfov.

Va multumim pentru intelegere,
Victor J
Failure lies not in falling down. Failure lies in not getting up!

MrV
Proprietar MR

Re: Kids Club Militari Residence

Mesajde MrV » 09 Iun 2015, 18:05

Mi s-a raspuns. Exceptand greselile gramaticale venite de la cineva care reprezinta o institutie educationala, mesajul subtil a fost ca nu prea au intentia sa schimbe ceva. Le-am zis ca imi rezerv dreptul sa apelez la organele abilitate in caz de necesitate.

Sent from my iPhone using Tapatalk

MrV
Proprietar MR

Re: Kids Club Militari Residence

Mesajde MrV » 10 Iun 2015, 22:51

Astazi masina Kids Club era pe R91. Daca au decis ce e corect bravo lor. Ii felicit si el multumesc pentru asta.
Oricum acolo nu parcheaza doar ei. Ar trebui facut gard sau niste stalpi sa nu se mai parcheze pe trotuar. Totusi o zona foarte circulata si cu multi copii

Înapoi la “Petitii, Campanii & Actiuni caritate”