Tineretului Reisdence

Mihaela2

Tineretului Reisdence

Mesajde Mihaela2 » 26 Iun 2015, 15:32

Buna ziua,

Ma puteti ajuta cu ceva opinii, informatii privind conditiile in apartamentele Tineretului Residence?

Multumesc

MrV
Proprietar MR

Re: Tineretului Reisdence

Mesajde MrV » 27 Iun 2015, 08:03

Nu am fost in interior sa vad exact cum e., dar din ce am auzit sunt ok. Au monitorizare video. Daca nu gresesc vin si mobilate, dar nu sunt sigur. Blocurile arata bine.

Sent from my iPhone using Tapatalk
Failure lies not in falling down. Failure lies in not getting up!

crs

Mesajde crs » 17 Noi 2015, 18:37

Am fost eu acum 4 zile ... diferenta este strada rezervelor care le desparte (ansambluri) in rest probabil in cateva luni or sa apara aceleasi persoane necivilizate care au aparut la "oras" nu stiu de pe unde si a umplut MR ... in cele doua ore de stat si inspectat si alte cateva de citit forumul si pareri prefer un bloc din 1967 si plin de varstnici decat... este doar parerea mea dar acelui loc nu i se potriveste cuvantul LINISTE .
Ultima oară modificat 18 Noi 2015, 19:02 de către crs, modificat de 2 ori în total.

MrV
Proprietar MR

Mesajde MrV » 18 Noi 2015, 13:40

Aici ti-as da dreptate. Liniste nu ai. Si cel mai propbabil nici nu o sa ai aici.
Si daca as fi sa aleg acum....as alege sau in bloc vechi sau intr-unul nou dar din incinta unui ansamblu care chiar se poate numi rezidential. MR nu e ansamblu rezidential...
Failure lies not in falling down. Failure lies in not getting up!

Înapoi la “Intrebari & Raspunsuri”